ТРИО БОРЦИ НА "ЮНАК" В ТОП 10 НА РУСЕ! ЛЕГЕНДАТА ВАЛЕНТИН ЙОРДАНОВ ЩЕ ВРЪЧИ ПАМЕТНИ СТАТУЕТКИ В 3 КАТЕГОРИИ

Публикувано в категория Русе
Трима състезатели на "Юнак-Локомотив/ /Русе/ достигнаха до финалния Топ 10 в анкетата на вестник "Утро" и общината за определяне на най-добрия спортист на Русе през 2002 година. Това са Георги Вангелов, Ахмед Батаев и Юлияна Янева. Вангелов и Батаев станаха бронзови медалисти на европейското и завършиха пети на световното. Янева също спечели бронз от шампионата на Стария континент.
Точното им класиране ще стане ясно на 19 януари, когато ще се състои официалното награждаване на спортистите.
А почетният президент на федерацията по борба Валентин Йорданов отново ще връчи учредените от него три статуетки "Спортен Олимп". Призовете ща са спортист номер 1, треньор и най-добър състезател в приложните спортове.

04 Jan 2023 10:04 ч.