"ЮНАК-ЛОКО" /РУСЕ/ ЗАСЕНЧИ КОНКУРЕНЦИЯТА НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО СВОБОДНА БОРБА /ПРИЗЬОРКИТЕ/
Публикувано в категория Русе
Състезателките на русенския клуб "Юнак-Локомотив" бяха над всички на държавното първенство по свободна борба за жени в Ловеч. |
||||||
кат. 50 кг | ||||||
1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | |||
2 | Пепа Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | |||
3 | Весела Бръмчева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |||
3 | Ивана Димитрова | "НСА-Академик" | София | |||
кат. 53 кг | ||||||
1 | Кремена Петрова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
2 | Теодора Либчева | "НСА-Академик" | София | |||
3 | Галя Иванова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
3 | Кристина Велева | "Тракиец" | Пловдив | |||
кат. 55 кг | ||||||
1 | Сезен Белберова | "Левски" | София | |||
2 | Елеонора Станчева | "НСА-Академик" | София | |||
3 | Симона Андреева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |||
кат. 57 кг | ||||||
1 | Биляна Дудова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
2 | Евелина Николова | "НСА-академик" | София | |||
3 | Ана Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив | |||
кат. 59 кг | ||||||
1 | Александрина Кашинова | "Левски" | София | |||
2 | Инесс Малишева | "НСА-Академик" | София | |||
3 | Мариела Танева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
кат. 62 кг | ||||||
1 | Тайбе Юсеин | "Левски" | София | |||
2 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево | |||
3 | Рая Кьосева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
кат. 65 кг | ||||||
1 | София Георгиева | "Левски" | София | |||
2 | Джанан Манолова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
3 | Иоанна Маринкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
кат. 68 кг | ||||||
1 | Виктория Бобева | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
2 | Сийка Иванова | "Левски" | София | |||
3 | Христина Йотковска | "Изобор" | Плевен | |||
кат. 72 кг | ||||||
1 | Елис Манолова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
2 | Даяна Иванова | "Берое" | Стара Загора | |||
3 | Габриела Гигова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
кат. 76 кг | ||||||
1 | Мария Оряшкова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
2 | Красимира Панчева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | Отборно класиране | ||
3 | Каролина Василева | "Ботев-93" | Враца | 1 | "Юнак-Локомотив", Русе - 193 т. | |
3 | Радина Азманова | "Левски" | София | 2 | "Левски", София - 168 т. | |
3 | "НСА-Академик" - | |||||
Най-технична състезателка - Тайбе Юсеин, СК Борба "Левски", София, кат. 62 кг | ||||||
Най-резултатна състезателка - Биляна Дудова, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе, кат. 57 кг |
15 Jun 2018 17:37 ч.