МЕДАЛИСТИТЕ ОТ МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ПО СВОБОДНА БОРБА ЗА МОМЧЕТА "ЛЮТФИ АХМЕДОВ 20117" В РАЗГРАД
Публикувано в категория Българиякат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Джанер Ахмед | "Кубадън" | Лозница | 1 | Ерджан Неджибов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Arda Cambaz | Turkey | 2 | Хюсеин Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||
3 | Серджан Салимов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Доан Фетта | "Агросем" | Острово | |
4 | Нерман Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Умут Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | |
кат. 38 кг | кат. 42 кг | |||||||
1 | Неждет Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Мелих Джевдет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Кристиян Канев | "Берое" | Стара Загора | 2 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Зейхан Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Ергин Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Момчил Янакиев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Емилиян Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
кат. 47 кг | кат. 53 кг | |||||||
1 | Симар Лютфи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора | |
2 | Гьокденис Шюкриев | "Кубадън" | Лозница | 2 | Leo Guthke | Luckenwalde | Germany | |
3 | Ердан Кабилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Бирджан Гюлсевим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Гьокан Хазим | "Берое" | Стара Загора | 3 | Живко Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
кат. 59 кг | кат. 66 кг | |||||||
1 | Ansgar Reinke | Luckenwalde | Germany | 1 | Серхат Ферадов | "Олимпиец" | Търговище | |
2 | Гюрсес Кямил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Leon Hahn | Luckenwalde | Germany | |
3 | Радомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 3 | Исмаил Паша | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Станимир Господинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Ерол Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
кат. 73 кг | кат. 85 кг | |||||||
1 | Сурай Руфад | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Кристиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
2 | Тони Павлов | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Местан Халил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Гьокан Мюекяров | "Кубадън" | Лозница | 3 | Радослав Колев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
3 | Жулиен Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Диян Добрев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
Отборно класиране | ||||||||
Най-техничен състезател - Симар Лютфи, кат. 47 кг, СК Борба "Лютфи Ахмедов", Разград | 1 "Лютфи Ахмедов", Разград | |||||||
Най-резултатен състезател - Иван Стоянов, кат. 53 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | 2 "Олимпиец", Търговище | |||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Ansgar Reinke, кат. 59 кг, Luckenwalde, GER | 3 "Берое", Стара Загора |
06 Oct 2017 15:10 ч.