ПРИЗЬОРИТЕ ОТ ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО СВОБОДНА БОРБА ПРИ ЖЕНИТЕ И МЪЖЕТЕ В СЛИВЕН
Публикувано в категория БългарияМЕДАЛИСТКИ | |||
кат. 53 кг | |||
1 | Елица Янкова | "Левски" | София |
2 | Кремена Петрова | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Диана Съртлиска | Самоков-2000 | |
3 | Кристина Велева | "Тракиец" | Пловдив |
кат. 58 кг | |||
1 | Александрина Кашинова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
2 | Живка Иванова | "НСА-Академик" | София |
3 | Миглена Димитрова | "Херкулес" | Ямбол |
4 | Дарина Михалева | "Бургас" | Бургас |
кат. 63 кг | |||
1 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Катя Дачева | "Бургас" | Бургас |
3 | Дияна Георгиева | "Бургас" | Бургас |
3 | Йоана Маринкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
кат. 75 кг | |||
1 | София Георгиева | "Левски" | София |
2 | Боряна Борисова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
3 | Радина Аднанова | "Левски" | София |
3 | Габриела Пейчева | "Левски" | София |
Най-технична състезателка - София Георгиева, кат. 75 кг, СК Борба "Левски", София | |||
Най-резултатна състезателка - Мими Христова, кат. 60 кг, СК Борба "Левски", София | |||
Отборно класиране | |||
1 | "Левски", София | 74 точки | |
2 | "Рилски спортист-2000", Самоков | 66 точки | |
3 | "Бургас", Бургас | 42 точки |
ДЪРЖАВЕН ЛИЧНО-ОТБОРЕН ШАМПИОНАТ | |||
ПО СВОБОДНА БОРБА - МЪЖЕ, ЖЕНИ | |||
17-18.06.2017 г., ГР. СЛИВЕН | |||
МЕДАЛИСТИ | |||
кат. 57 кг | |||
1 | Георги Вангелов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Кристиян Пеев | "НСА-Академик" | София |
3 | Дилян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Иван Замфиров | "Руен" | Руен |
кат. 61 кг | |||
1 | Владимир Дубов | "Славия-2009" | София |
2 | Стоян Цонев | "Юнак-Локомотив | Русе |
3 | Стефан Иванов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград |
кат. 65 кг | |||
1 | Владимир Готишан | "Руен" | Руен |
2 | Христо Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Тодор Димов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
3 | Мишел Михайлов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
кат. 70 кг | |||
1 | Мирослав Христов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
2 | Кемал Софта | "НСА-Академик" | София |
3 | Николай Куртев | "Руен" | Руен |
3 | Стойчо Мануров | "Станка Златева" | Сливен |
кат. 74 кг | |||
1 | Светослав Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Пресиян Михов | "НСА-Академик" | София |
3 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Енгин Исмаил | "НСА-Академик" | София |
кат. 86 кг | |||
1 | Георги Средков | "Руен" | Руен |
2 | Мирослав Гешев | "Руен" | Руен |
3 | Мехмед Гази | "НСА-Академик" | София |
3 | Йордан Кунгалов | "НСА-Академик" | София |
кат. 97 кг | |||
1 | Михаил Ганев | "Левски" | София |
2 | Драгомир Стойчев | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Николай Димитров | "Стефан Караджа" | Елхово |
3 | Светослав Люцканов | "Добруджански юнак" | Добрич |
кат. 125 кг | |||
1 | Димитър Кумчев | "Асеновец" | Асеновград |
2 | Гюрай Хамдиев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Мариян Тодоров | "Бургас" | Бургас |
3 | Даниел Янков | "Станка Златева" | Сливен |
Най-техничен състезател - Георги Вангелов, кат. 57 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе | |||
Най-резултатен състезател - Владимир Дубов, кат. 61 кг, СК Борба "Славия-2009", София | |||
Най-етичен треньор - Стоян Петков | |||
Отборно класиране | |||
1 | "НСА-Академик", София | 63 точки | |
2 | "Руен", Руен | 57 точки | |
3 | "Юнак-Локомотив", Русе | 44 точки |
18 Jun 2017 18:28 ч.