ДИМИТРОВГРАДСКАТА ШКОЛА В БОРБАТА СЕ ЗАВЪРНА С МЕДАЛИ ОТ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В МОЛДОВА! БРАВО!

Публикувано в категория България

Международен лагер и турнир - Комрат Молдова, 24 юни - 3 юли 2016 година

Международен лагер и турнир - Комрат /Молдова/, 24 юни - 3 юли 2016 година:

Група от 6 състезатели на Димитровград взеха участие в международният лагер, който се проведе в град Комрат. Участваха 170 борци от Украйна, Турция, Беларус, САЩ и Молдова. В последния ден се проведе и турнир, в който освен участниците в лагера се включиха и още местни борци.

Димитровградските момчета се представиха добре, като завоюваха 5 медала. Шампиони в своите категории и възраст станаха Рухан Расим и Божидар Динев. Втори е Веселин Петров, бронзови медали спечелиха Николай Скендеров и Въчо Делчев, а пети остана Иван Иванов. В отборното класиране борците на Димитровград спечелиха купата за третото място.

ИЗТОЧНИК: СКБ "ДИМИТРОВГРАД"

05 Jul 2016 17:56 ч.